1. 4. 2024, 12:36

Oba softové týmy pokračují v nadstavbě

Celkem 5 zápasů ještě čeká každý náš tým v soutěžích elektronických šipek. Oba týmy už jsou bohužel bez větší naděje na úspěch, minimálně zkušenosti ze závěrečných bojů se ale hodit určitě budou.

A tým teprve začíná souboje nadstavbové části plzeňské A ligy a čekají jej zápasy v Holýšově, s Klíčovem, v Klatovech, s Liticemi a v Nezvěsticích. Zápasy budou minimálně na rok tak trochu rozlučkou s první ligou, se kterou se po roce musíme rozloučit.

B tým už má za sebou 3 zápasy skupiny o postup do B ligy Plzeňského kraje. Vzhledem k tomu, že do skupiny proklouzl až v posledním kole, a také s ohledem na kvalitu některých soupeřů, bylo od začátku jasné, že naděje na postup jsou sice minimální, ale opět jde spíše o získání zkušeností ze zápasů s kvalitními soupeři.